Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
0090 546 272 34 35 Bizimle iletişime geçmek için arayın
Etiler / İstanbul
Estepol

Hakkımızda

Modern dünyamızın gelişen teknolojisiyle doğallıktan ödün vermeden insanlığı olmak istediği görünüme kavuşturmak ana felsefemizdir.

Estepol Hair saç ekim merkezi 2010 yılında yönetim kurulu başkanımız EMINE YALCIN KARABAS ve halkla ilişkiler müdürümüz RANIM HALLAK tarafından kuruldu . ESTEPOL HAIR ortadoğu ve avrupa başta olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinden gelen medikal misafirlerini ağırlamaktadır.

DEVAMI

Bize
Ulaşın!

Safir Uç İle Yapılan Fue Saç Ekimi Nedir?

Teknolojideki ilerlemeyle beraber, saç ekimi tekniklerinde ve saç dökülmesi tedavilerinde her geçen gün yeni gelişmeler yaşanmaktadır. Büyük ölçüde ilerleme kaydederek, minimal invasiv yöntemlerle ger..

DEVAMI

Ağrısız Anestezi Cihazı İle Saç Ekimi

Saç ekiminde, saç köklerinin donör bölgeden alınmasından ve saç köklerinin ekileceği alanların oluşturulmasından önce bu bölgelere lokal anestezi uygulanmaktadır. Enjektör iğnesi yapılan lokal anestez..

DEVAMI

Dhı Saç Ekimi

Öncelikle uzmanlar tarafından belirtilen avantajlarından bahsedelim: Saç köklerinin doku dışında kalış süresini minimal düzeye indirgeyerek daha sağlıklı bir şekilde ekimin gerçeklemesini sağlar...

DEVAMI

Fue Sakal Ve Biyik Ekimi

Sakal ekiminde, saç ekimine benzer olarak micro Fue yöntemi kullanılmaktadır. Fue yöntemi ile gerçekleştirilir. Kafanın arka kısmında kalan iki kulak arasındaki saçlı bölgeden saç kökleri tek tek alın..

DEVAMI

Sakal Ekimi

Sakal ve bıyık ekimi, sakal kaybı veya bıyık kaybı yaşayan ya da sakalı çıkmamış olan kişilere yönelik bir uygulamadır. Sakal ve bıyık, saçlar gibi erkeklerin görünümlerinin önemli bir parçasını oluşt..

DEVAMI

Hasta Yorumları Hasta Yorumları